Sponsorzy Górnika

Do grona sponsorów Górnika Zabrze, po niemieckim Schuttflix, dołączyli dwaj inni z tego kraju – Polygon Germany i GGM Gastro. A to podobno nie koniec. Kolejka chętnych do wpierania klubu jest dłuższa.

Polygon Germany jest częścią grupy Polygon, z siedzibą w Szwecji. Firma zajmuje się kontrolą szkód majątkowych, dostarczaniem rozwiązań, mających im zapobiegać i je łagodzić. W swojej ofercie ma też rozwiązania klimatyczne oraz specjalistyczne usługi remontowe. Logo Polygonu trafi na przód koszulek piłkarzy, obok znaku firmowego Węglokoksu S.A. 

GGM Gastro podpisało umowę o współpracy z klubem wczoraj, 15 lipca. Jest dostawcą sprzętu gastronomicznego. Działa od 2004 r., w 15 krajach. Jegoklientami są restauracje, bary, puby, hotele. Górnik Zabrze nie jest jedynym piłkarskim klubem, który firma sponsoruje. Współpracuje m.in. z Borussią Dortmund, Schalke 04, Dynamem Drezno.  W Zabrzu jej logo będzie pojawiało się na stadionie, przy ulicy Roosevelta oraz trafi na spodenkach zawodników. 

– W najbliższych dniach prezentować będziemy kolejne firmy, które na różnym poziomie biznesowym będą współpracować z 14-krotnym Mistrzem Polski. Potencjał biznesowy klubu jest bardzo duży – mówił Tomasz Masoń, członek zarządu Sportowej Spółki Akcyjnej Górnik Zabrze, na konferencji prasowej 15 lipca. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *