Zagraj z Orkiestrą!

Kto chciałby zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i ruszyć z puszką na ulice Zabrza, powinien się pospieszyć z rejestracją. Miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

W Zabrzu działają dwa sztaby: Stowarzyszenia Wielkiej Floty Zjednoczonych Sił oraz nauczycielski, im. Heidiego, zrzeszający placówki oświatowe także z okolicznych miast. I to właśnie w tym drugim nie ma już miejsc dla wolontariuszy. – Jak co roku otrzymaliśmy przydział dla 75 osób, ale rozdysponowaliśmy go w ciągu 3 dni. Ostatecznie udało nam się go poszerzyć o 5 dodatkowych miejsce. 30 stycznia 2022 r. będziemy kwestować w  osiemdziesiątkę, Jestem pozytywnie zaskoczona ogromnym zainteresowaniem. Podczas ostatniego finału, w naszym sztabie pieniądze zbierało 60 wolontariuszy. Wtedy na konto Fundacji przekazaliśmy 80 tys. zł. Podczas tegorocznego jest szansa, że w szerszym gronie do naszych puszek wpadnie jeszcze więcej – mówi Jagoda Długosz, szefowa sztabu im. Heidiego. 

Wpłaty dokonane podczas 30. finału przekazane zostaną na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. 

Chętni do kwestowania mogą zapisywać się za pośrednictwem strony www.wosp.org.pl/final/30-final-wosp.Dotąd zrobiło to ponad 46 tys. osób. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *